KONST / Litografier / Färglitografi 15528416
nr 1552 8416
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Borgen och Gärdet. Signerad, numrerad 300/300. Färglitografi, bildmått: 35x41 cm, yttermått inklusive ram: 48x55 cm.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juli 2023
kl 18:53:56
17/7 00:08:43
100 kr
17/7 17:22:01
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg